Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mountain Buggy Swift je trojkolový sportovní kočárek s menšími nafukovacími koly. Je skloubením kompaktnosti, nízké váhy a zároveň nadání i pro mírný off-road. Díky vyváženému těžišti je Swift výborně ovladatelný a bez problémů ho zvedneš i na obrubník.

Neotočné sedadlo je možné polohovat až do úplného lehu. Pohodlně v něm odvezeš miminko, ale i větší dítě. Pro komfort od narození se ke kočárku dá připojit volitelná autosedačka nebo hybridní hluboká vanička Carrycot Plus, která má až tři způsoby využití. Kromě klasického rovného lehu se na rám vaničky dají potahy navéknout i v mírném náklonu vhodném pro děti s refluxem. Setem odlišných potahů, které jsou její součástí z ní automaticky můžeš vytvořit v protisměru otočené nakloněné korýtkové sedadlo. To je výborné pro přechod mezi obdobím ve vaničce a tím ve sportovním sedadle ve směru jízdy. Místo vaničky je možné použít i vložnou tašku Cocoon. V nabídce je i množství dalšího příslušenství včetně přenosné tašky na kočárek, předních lyží nebo koloběžky Freerider připojitelné na kočárek ve formě přídavného stupínku pro staršího sourozence.

Swift prošel v letech 2013 a 2015 facelifty, na základě kterých má o 19 cm kratší konstrukci a díky tomu i kompaktnější složení. U nových modelů najdeš centrální brzdu na rukojeti, jednodušší mechanismus aretace předního kola, magnetické uzavírání náhledového okénka na stříšce místo gumičky s knoflíkem, nové barvy na výběr a nové bezpečnostní pásy. Ty se do spony zaklikávají každá zvlášť a kromě délky a výšky ramenních popruhů můžeš nastavit i mezinožní pás. Pro extra bezpečí malého miminka se dá zvednout přidaná ochranná síťka u nohou.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
9,1
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 58 × 83
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
72 × 58 × 31
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník, ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.