Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mountain Buggy Urban Jungle The Luxury Collection

Mountain Buggy Urban Jungle The Luxury Collection je designová verze oblíbeného modelu Urban Jungle V3. Tak jako on, i Luxury Collection je třetí generací vlajkového modelu značky, ale v high-endovém provedení s prémiovými vzorovanými potahy Nautical nebo Pepita a koženkovými detaily na rukojeti, dětském madle a polstrování bezpečnostních popruhů. U Luxury Collection najdeš ve výbavě navíc sladěnou přebalovací tašku.

Urban Jungle The Luxury Collection je výborně ovladatelný a bez problémů ho zvedneš i na obrubník. Velká nafukovací kola umožňují zdolat i horší trasy a zvládnou i lehký běh. Zabrzdíš je novou jednodušší brzdou umístěnou na rukojeti. Složit ho dokážeš i jednou rukou. Nákupní košík má pro lepší organizaci hodně přihrádek a nosnost až 10 kg. Odkládací prostor dále rozšiřuje na konstrukci připevnitelný látkový držák na lahve s další kapsou na drobnosti.

Neotočné sedadlo je velmi prostorné a díky vysoké nosnosti zvládne i starší dítě. Kromě délky a výšky ramenních popruhů mu dokážeš přizpůsobit i mezinožní pás. Sedák můžeš polohovat až do lehu vhodného i pro malá miminka, přizpůsobit se dá i opěrka nohou nebo poloha dětského madla. Pro použití od narození je v nabídce i autosedačka, vložná taška nebo hluboká korba Carrycot Plus s až třemi způsoby využití. Kromě klasického rovného lehu se na rám korby dají potahy navléknout i v mírném náklonu vhodném pro děti s refluxem. Setem jiných potahů, které jsou její součástí, z něj automaticky můžeš vytvořit v protisměru otočené nakloněné korýtkové sedadlo. To je výborným přechodem mezi obdobím v korbě a tím ve sportovním sedadle ve směru jízdy. Místo korby je možné použít i vložnou tašku Cocoon. Dostupné je i množství dalšího příslušenství včetně koloběžky Freerider připojitené na kočárek ve formě přídavného stupínku pro staršího sourozence, pultu vsunutelného do madla, zimních předních lyží nebo cestovní tašky s kolečky sloužící na převoz kočárku.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
117,5 × 63 × 102,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 63 × 33
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník, ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.