Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Book Scout Pop Up je modulární systém kočárku - set nástaveb Pop Up v kombinaci s tříkolovou konstrukcí Book Scout. Přívlastek kombinace vychází z názvu hluboké vaničky a stylu provedení potahů, který najdeš na všech nástavbách. Navetta Pop Up je dynamická skládací vanička usnadňující převážení či skladování kočárku. Navíc je jednou z mála vaniček na světě, se kterou je možné konstrukci kočárku poskládat. Kromě ní je Book Scout v nabídce i v modulárních systémech Elite s elegantní autovaničkou Navetta Elite a XL s oblíbenou autovaničkou Navetta XL.

Hliníková konstrukce s tvarovanou rukojetí je odlehčená a díky odpruženým kolům s osmi kuličkovými ložisky i o 30 % méně náročná na tlačení oproti srovnatelným kočárkům. Složit ji dokážeš i jednou rukou způsobem “do knihy”, podle kterého je kočárek i pojmenován. Předností je i obrovský nákupní košík, který lze vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system).

Ke kombinaci Peg-Pérego Book Scout Pop Up patří i luxusní potahy s detaily a prošíváním. Sportovní sedadlo Pop Up můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Kratší stříška s úchytem na hračku se dá prodloužit dalším dílem, ale použít i ve formě štítu proti slunci. Peg-Pérego Book Scout Pop Up je v modulárním systému dostupný pouze v trojkombinaci, jednotlivé součásti kočárku se ale dají zakoupit i samostatně.

Parametry

Typ
trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 63 × 117,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 63 × 51,5
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.