Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Booklet Lite je mladším bratrem oblíbeného modelu Book. Je zároveň nižší verzí modelu Booklet, oproti kterému nemá ve výbavě dětské madlo. Je ale možné volitelně dokoupit ať už klasické tyčové madlo nebo madlo ve formě pultíku.

Booklet Lite je lehký městský sportovní kočárek s neotočným sedadlem polohovatelným až do lehu včetně opěrky nožiček. Z kočárku můžeš vytvořit cestovní systém pomocí výklopných úchytů G-Matic systému, na které připojíš autosedačku Primo Viaggio bez potřeby adaptérů. Starší modely poznáš podle stříšky s výklopným kšiltem a uzavíratelným náhledovým okénkem. K těmto verzím bookletu bylo možné připojit i hlubokou vaničku.

Hliníková konstrukce s tvarovanou rukojetí je odlehčená a díky odpruženým kolům s dvanácti kuličkovými ložisky i o 30 % méně náročná na tlačení oproti srovnatelným kočárkům. Složit ji dokážeš i jednou rukou způsobem “do knihy”, podle kterého je kočárek i pojmenován. Předností kočárku je i velký nákupní košík, který lze vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system).

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
8,1
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102 × 55 × 99
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87 × 55 × 44
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.