Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Team je novinkou roku 2017. Je to variabilní městský kočárek využitelný v single módu pro jedno dítě, ale i v dvoumístné tandemové konfiguraci pro dvojčata či věkově blízké sourozence. U modelu Team výrobce doporučuje před jeho koupí předvedení funkcionality kočárku zákazníkovi živě, kočárek by tak nemělo být možné zakoupit online.

Lehká hliníková konstrukce je pro hladší jízdu v zadní části odpružená. Soft Ride kola s dezénem jsou určena zejména do města, zvládnou však i občasný mírný terén. Zaaretovat je dokážeš otáčením mechanizmu na boku konstrukce, takže se k nim nemusíš shýbat. Tvarovanou rukojeť s Prima Classe koženkou a gumou proti oděru můžeš přizpůsobit své výšce. Předností je i velký nákupní košík, který lze vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system) nebo vepředu odzipsovat. Kočárek složíš i se sedadlem nasazeným v kterémkoliv směru, a dokonce i s nasazenou sklopnou vaničkou Pop Up. V tandemovém nastavení musíš nástavby před skládáním sejmout.

Sportovní sedadlo Pop Up Pop Up můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Stříška se třemi panely lze dále prodloužit masivním výklopným kšiltem se síťovanými bočnicemi. Na konstrukci lze bez potřeby adaptérů nakliknout hlubokou vaničku Navetta Pop-Up, Elite anebo XL či autosedačku Primo Viaggio.

Pomocí dokoupitelného dvojitého adaptéru vytvoříš z kočárku sourozenecký tandem. V ceně adaptéru je podnožka pro přední sedadlo, takže druhému děťátku nebudou volně viset nožičky. Na tandemový Team dokážeš nasadit dvě sportovní nástavby Pop Up, dvě autosedačky, kombinaci sportovního sedadla s autosedačkou nebo s jednou hlubokou vaničkou. Kočárek je pro nemožnost nasazení dvou hlubokých vaniček vhodnější pro staršího a mladšího sourozence, dá se ale použít i pro dvojčata od narození se dvěma autosedačkami či sportovními sedadly s vymezovacími vložkami nebo vložnými taškami. Team je dostupný ve sportovní verzi Team Pop-Up Completo s nánožníkem a pláštěnkou, ale také v modulární kombinaci s vaničkou a autosedačkou Team Pop-Up Modular. Můžeš ho ale zakoupit i ve formě podvozku a volitelných nástaveb, kterými ho namixuješ podle vlastních potřeb.

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem), podvozek
Hmotnost (v kg)
14,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 61,6 × 102
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
79 × 62 × 40
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
22
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.