Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Phil&Teds Smart Buggy z roku 2016 je druhou generací původního Smart Buggy. Vylepšenými byly hned dvě důležité vlastnosti - spojená rukojeť pro jednodušší, jednoruční ovládání kočárku a sedadlo, které získalo celou paletu nových barev, je o něco širší, měkčí a má opěrku nožiček. Pevná konstrukce kočárku s většími, vzadu odpruženými koly s blatníky je nově dostupná v elegantní černé barvě. Zvládne i občasnou trávu anebo nerovné chodníky. Složíš ji teleskopickým způsobem na poměrně kompaktní rozměr, a to i s nasazeným sedadlem.

Ergonomické sedadlo Aerocore je vyrobeno z měkké, odolné a přitom lehce udržovatelné hypoalergenní pěny, takže i přes netradiční vzhled přináší vysoký komfort pro dítě i pro rodiče. Díky vysoké nosnosti zvládne i těžší dítě. Lze polohovat jen mírně částečným nakloněním. S adaptéry Verso ho ale můžeš otočit do protisměru v náklonu vhodném i pro menší miminka (přibližně od 6 měsíců). Pro novorozence je v nabídce hluboká vanička Peanut CARRYCOT. Zakoupíš ji samostatně nebo v setu se sportovním kočárkem. Stříška je připevněna na konstrukci a je proto společná pro sportovní i hlubokou část. Nelze ji prodloužit, plně ji ale otočíš, takže z ní můžeš vytvořit štít chránící děťátko před sluncem z kteréhokoliv úhlu. Pomocí adaptérů můžeš k Smart Buggy připojit i autosedačku.

Sedadlo a stříšku si při koupi kočárku namixuješ v libovolné barevné kombinaci. Dají se dokoupit i samostatně a jednoduše měnit podle nálady. Volitelným doplňkem je i některá z mnoha barevných podložek a letní síťované sedadlo, dokoupit můžeš i pláštěnku nebo UV síťku zároveň chránící i proti hmyzu.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
99 × 53 × 84
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
101 × 53 × 20
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.