Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Stokke Xplory V2 je druhá generace jedinečného high-endového kočárku a nejznámějšího modelu značky z roku 2006. Design s „muří nožkou“ ve středu konstrukce, výškově nastavitelným sedadlem a taškou místo košíku z něj dělá nejoblíbenější, ale i nejzatracovanější městský kočárek. V2 se odlišuje světlými tlačítky a detaily, které byly časem oválnější. Postupně byly přidané barevné kity pro změnu vzhledu sedačky (černobílá Forest Cream a oranžovozelená Forest Olive) a v roce 2009 vyšla i první – žlutá – limitovaná edice s další taškou připevnitelnou na podvozek a s držákem na pohár. V2 se spolu s první generací od pozdějších modelů liší hranatějším tvarem, kratší stříškou bez kšiltu a mnohem menší taškou.

Korýtkové sedadlo můžeš otočit i polohovat do tří pozic (sed, odpočinková poloha, leh) v protisměru a dvou (sed, odpočinková poloha) po směru jízdy. Pultík na nohy není možné zdvihnout, přizpůsobit se dá jeho délka. Samotná sedačka je vhodná od přibližně šesti měsíců, s volitelnou novorozeneckou vložkou ji je ale možné využívat už od narození. Ke kočárku můžeš připojit autosedačku s adaptéry (z pozdějších let i bez adaptérů) a též hlubokou vaničku.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
99 × 57 × 34
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
105 × 30 × 55
Původ značky
Norsko
Materiál podvozku
hliník, plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20,5
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dobrý den, je ideální prodat Stokke Xplory V2 za cenu 4000 dvoukombinovaný?
Ahoj, to, jaká cena je ideální při prodeji, je hlavně závislé na tom, zda jsi s tím ok ty. Kočárek prodávej tak, aby ti pak nebylo líto, že sis měla vyžádat přece jen více (vzhledem ke stavu, kvalitě, původní investici), ale zároveň tak, aby to byla cena, za kterou by sis ho ty byla ochotna koupit, kdybys byla zákazník. Čím dříve ho chceš prodat, tím nižší cenu obvykle nastavíš. Počítej s tím, že V2 je již opravdu starší model, takže do velkých výšek nechoď. Za mě je cca 4000Kč, pokud je kočárek funkční a nezničený, cena vcelku dobrá.