Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Teutonia Cosmo V4 je čtvrtou generací městského modelu Cosmo z roku 2016. Je to především městský kočárek s pevnou, měkce odpruženou štíhlejší konstrukcí. Její barvu si můžeš vybrat ze tří barevných provedení. Základní otočná kolečka z tvrzené gumy s technologií Air Ride jsou v nabídce ve dvou variantách: typ „3“, nebo o něco větší „7R“. Můžeš k nim dokoupit přední neotočnou terénní nápravu. Volitelným příslušenstvím je i ruční zpomalovací brzda.

Největší novinkou u modelu V4 je ještě prostornější, pohodlnější sedačka s podložkou pod hlavu dítěte. Můžeš ji napolohovat do rovného lehu. Bezpečnostní pásy nastavíš díky novému mechanismu snadněji, bez potřeby je vyvlékat a navlékat. Uvolníš či dotáhneš je systémem stejným, jaký najdeš i u autosedaček. Dětské madlo je možné výškově polohovat a je nově potáhnuté koženkou.

Pro použití od narození můžeš zvolit kromě vylepšené klasické hluboké skládací vaničky i měkkou vložnou tašku Soft či pevnou vložnou tašku Vario Plus. Na konstrukci je možné pomocí adaptérů připojit také autosedačku. Dostupné jsou i další doplňky: fusaky, rukávníky, letní set s kšiltem, deštník, originální pláštěnka do každého počasí, návleky na kolečka či přebalovací taška, jejíž objem se dá podstatně rozšířit.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
103 × 57 × 102
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
88 × 57 × 28
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.