Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Teutonia Mistral P V3 je třetí generací robustního kočárku Mistral P na měkce odpružené konstrukci ve tvaru X s velkými neotočnými koly. Její barvu si můžeš vybrat ze dvou barevných provedení. Největší novinkou modelu V3 jsou vylepšená kolečka z tvrzené gumy s technologií Air Ride. Koženkou obšitou rukojeť kočárku můžeš během jízdy přehazovat, abys rychle změnil/a směřování dítěte. Volitelným příslušenstvím je i ruční zpomalovací brzda.

Měkce polstrovaná sedačka je dostupná v nových barvách. Dá se otáčet a polohovat do rovného lehu. Opěrku nohou dokážeš naklonit i jednou rukou a do několika poloh. Vylepšená byla i zmodernizovaná stříška. Některé barevné variace modelu mají i prodloužený výklopný kšilt.

Pro použití od narození je v nabídce měkká vložná taška nebo pevná skládací vanička Comfrot Plus či Made for You. Na konstrukci je možné pomocí adaptérů připojit také autosedačku. Dostupné jsou i další doplňky: fusaky, rukávníky, letní set s kšiltem, deštník, originální pláštěnka do každého počasí, návleky na kolečka či přebalovací taška s rozšířitelným objemem.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
16,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 62 × 108
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
94 × 62 × 44
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.