Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Pruhované tričko 62/68

Bavlněné tričko s potiskem. Na rameni patenty pro snadné oblékání. Málo nošené, perfektní stav, jako nové.
Aktualizovaný včera
71 zobrazení od 20. lis 2017
40 Kč30 Kč
holubinka    Chrudim
Děkuji za zájem o nabízené věcičky. Oblečení je z nekuřácké domácnosti bez mazlíčků. Vše bylo vyprané, ale dlouho skladované věci mohou být zmačkané nebo potřebovat znovu vyprat.
Snažím se vše co nejlépe nafotit a popsat, pokud u něčeho nejsou vypsané rozměry, pak naprosto odpovídají standardní uvedené velikosti.
Ceny jsou dané, tak o nich prosím nesmlouvejte, v případě zaslání je nutno k ceně přičíst poštovné. Balíčky zasílám doporučeně, ceny jsou dle ceníku České pošty, lze ověřit na stránkách www.ceskaposta.cz/sluzby
Poštovné za balíček se od 1. 3. 2019 neurčuje podle váhy ale podle rozměru krabice.
Ceny dle nového ceníku jsou 99,-/119,-/129,- Kč (podle toho, jak velká krabice bude potřeba).
Pokud se věc dá složit do obálky, aby výška nepřesáhla 5 cm, lze poslat jako doporučený dopis, cena dle váhy 57,- nebo 63,- Kč (nelze pro boty, bundy, svetry apod.)
Na Vaše riziko (bez možnosti reklamace) mohu poslat i obyčejně za 27,- výška obálky však nesmí ani o milimetr přesáhnout 2 cm (zpravidla to tedy lze u jednoho max. dvou kusů nějaké menší slabší věci).
Na dobírku nezasílám, platba je možná pouze předem převodem na účet.
Bohužel nemám možnost zasílání přes Zásilkovnu. Řešení tu ale je - pokud aplikaci máte/umíte používat vy. Mně pošlete pouze platbu za zboží, po potvrzení přijetí platby si v aplikace vše sama vše vyplníte (sebe jako příjemce), přes aplikaci si zaplatíte poštovné po dokončení mi pošlete kód zásilky, se kterým já balík odnesu na podací místo.
Případně je možné zkusit domluvit osobní převzetí a platbu v hotovosti (Chrudim - předání obvykle probíhá někde poblíž lékárny Prima).
Hezký den:-)
Zobraz celé podmínky
Pruhované tričko 62/68, tu,68
Pruhované tričko 62/68, tu,68