Ulož - uložené 1×

Mikina crop 11-12 Sonneti

nošená málo, pěkná, délka je 34 cm, šířka 2x42 cm, rukáv od krku je 64 cm, psaná vel. 11-12 zn.Sonneti
Aktualizovaný včera
1 zobrazení od 7. srp 2022
115 Kč
Oznámení od prodejce: RÁDA POŠLU BALÍKOVNOu a nebo jako obyč. dopis za 30 kč!!!Vše nutno přeprat, věci jsou dovoz UK a neprané.Čtěte podmínky
janjak    Strakonice
Předem děkuji všem za nákup u mě :-) Můžem se domluvit na otevřené objednávce na týden.
VŠE NUTNO PŘEPRAT!!!!!!!
POZOR REKLAMACE při nedoručení balíku u Zásilkovny katastrofa, tak si rozmyslete, jak chcete poslat.Nově Balíkovna za 65 Kč!!!!!! Zlatá pošta, tam se domluvíte s člověkem, Zásilkovna jen robot co nerozumí co chci!!!!!Nefotím na postavě ani více foto!!! Na platbu čekám 2 dny!!!!-pak vracím do prodeje, na vaše vyjádření, zda budete brát či ne čekám 12 hod, pak nabízím dále. Je třeba si napsat rezervace, pokud se jen ptáte, zda je věc volná, neberu Vás jako zájemce. Posílám Zásilkovnou, Poštou jak doporučeně tak obyčejně na Vaše riziko.Díky


POSÍLAM ČP-obyčejný dopis, doporučený dopis i balík a nově Balíkovna, ZÁSILKOVNOU -odesílám min.1x týdně , dle času,ale snažím se odeslat co nejdříve.

POZOR!!!!U Zásilkovny je základní balík pojištění pouze na 300 kč, tak pokud si ho chcete připojistit, písněte si- cena se navyšuje o 100kč=0,50 Kč. V případě ztráty balíku a bez vašeho přání ho připojistit, vracím pouze základní pojišť. částku. To platí i u České pošty!!!!!!!!!!!!!!!!

NEDORUČENÍ balíku-v případě že vám pojištěný balík nebyl doručený, peníze vracím, až po vyřešení reklamace a vrácení peněz na můj účet od přepravní společnosti. Pokud mně nebude reklamace uznána, peníze nevracím. VRACIM částku za zboží+ poštovné ,ale JEN DO částky , na kterou jste měli balík pojištěný-hlavně pozor u Zásilkovny( základní pojištění je 300 kč) tam pokud chcete pojistit balík na cenu, kterou platíte včetně zaslání , je třeba mně to napsat a balík dopojistim na částku co platíte.To samé i u doporučeného dopisu od pošty. Jinak pokud mně nenapíšete posílám na základní pojištění, ikdyž výše balíku je větší. Bohužel se Zásilkovnou je reklamace na hodně dlouho. Děkuji za pochopení.

NA POSTAVĚ NEFOTÍM a nefotím ani více fotek!!!!!!!! Barvy se mohou trochu lišit než je na foto,ale to neovlivnim díky foťáku.

Prodávam secondhand z Anglie. Vše nutno přeprat-to necham na Vás. Pokud jsem si jistá, že ušpinění je pratelné, věc neperu.
Mam více věcí na prodej, písněte si, pošlu info , kde jsou věci lépe vyhledatelné.

Na dobírku nezasílám. Na platbu čekam max. 2 dny.

Prodávám i na jiných skupinkách, tak pokud jste zde jako první zájemce, věc už může být rezervovaná jinde. O tom komu věc prodám si rozhoduji já.


Věci jsou všechny poměřené(+ -1 cm), tak se prosim řiďte naměřenými rozměry, ne vždy odpodídá vel. cedulka, ale snažim se dávat vel. dle skutečnosti.
Pokud bych na věci něco přehlédla, tak mě prosím kontaktujte ihned po doručení balíčku.
Barva může být zkreslená, ale to bohužel nejsem schopná vyřešit, protože jiný foťák nemám.
Sety oblečení mají přednost!!!!!

Všem moc díky , přeji příjemné nakupování a nezapomeňte-vše je jen o domluvě
Zobraz celé podmínky
Mikina crop 11-12 sonneti, 152
Mikina crop 11-12 sonneti, 152
Mikina crop 11-12 sonneti, 152