Dubňany (region Hodonín)    6     Profil uživatelky
Dubňany (region Hodonín)    6     Profil uživatelky
Milé maminky, věci jsou většinou nošené mnou a mými dětmi, není problém věc změřit, příp. znovu nafotit. Na vaše dotazy ráda zodpovím. Na přání můžu i vytvořit balík věci, jak pro kluka, tak holčičku, ráda se věcí, co už nevyužijeme zbavím a nakoupím dětem nové :D, a samozřejmě se můžeme domluvit i na ceně.
ZPŮSOB ÚHRADY:
VYČKEJTE NA ZASLÁNÍ PODKLADŮ K PLATBĚ ! Jakmile je platba připsána na účet, okamžitě Vám odesílám zprávu, že platba přišla a odesílám balíček.


DORUČENÍ BALÍČKU:
Balíčky zasílám prostřednictvím České pošty. V případě větší objednávky (dle objemu a váhy zboží) se samozřejmě poštovné upraví dle tarifu ČP, většinou se mi stane, že poštovné doplácím, ale to už neřeším, i na přání na vlastní riziko nakupující posílám menší věci obyčejně - např. tílko,tričko,halenka, kde poštovné vychází na 30,-, doporučeně to vychází na 60,-.

ODESÍLÁNÍ ZBOŽÍ:
Balíčky odesílám maximálně do dvou dnů po připsání částky na účet. Zároveň posílám zprávu o odeslání a případně i číslo balíčku pro sledování. Při objednávce, prosím, nezapomeňte uvést adresu, kam budete chtít balíček poslat.

A mnou nabízené zboží neměním :) a nesmlouvejte se mnou :)
Na dobírku nezasílám, mám 2 špatné zkušenosti, a tak jsem si řekla, že už nikdy více, není problém se i domluvit na osobním předání, pokud bydlíte někde poblíž nebo pokud mám i cestu, tak vám je ráda přivezu.

Některé věci mám v inzerci jako darované, takže je vám ráda i přibalím. No a také se mi často stává, že vám tam lupnu něco grátis, co ani nemám v inzerci po dětech.
Nezapomeňte, že většina věcí co prodávám jsou námi nošené věci, některé málo, některé více, je možné, že si nějaké vady nebo flíčku nevšimnu, ale zatím jsem maminkám vyšla vstříc a bez problému jsem jim penízky vrátila přip. jsme se domluvily i na ceně. Vše je i o domluvě :D. Mám doma dva živé caparty, mají věci na lítačku i na parádu, ale někdy se to nedá prostě uhlídat, určitě to znáte, a tak prodávám i věci, kde jsou flíčky, prací chloupky, žmolíky - no prostě i věci na lítačku se neztratí, já to teda u svých dětí neřeším, takže se opravdu snažím popsat všechny vady, co najdu. Věci před prodejem jsou vyprané, focené za denního světla, aby všechny případné vady vynikly.
Poštovné neplatíte mně, ale poště. : D
Jinak posilam i přes zasílkovnu, balík do 5kg vychází na 65,- kč.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

176 inzerátů

Aktualizováno