Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Volduchy (region Rokycany)    16     Profil uživatelky
Volduchy (region Rokycany)    16     Profil uživatelky
Milí nakupující,

po návratu do práce vyřizuji objednávky zpravidla 1x denně večer, až uspím děti - prosím o trpělivost, určitě odepíši všem! Opakovanými dotazy na jedno a totéž zboží např. po 2 hodinách mou odpověď neurychlíte ;-)

ZVÝHODNĚNÉ POŠTOVNÉ PRO NÁKUP NAD 250 Kč:

Balík do Zásilkovny (do 4 kg) - 50 Kč
Doporučená zásilka (do 5 cm výšky) - 50 Kč
Balík Na Poštu (vel. S - hrana do 35 cm) - 70 Kč
Balík Do ruky (vel. S) - 90 Kč

U balíčků větších rozměrů (M, L, XL) stanovuji cenu individuálně a po dohodě s Vámi.

V případě velké objednávky (nad 500 Kč) poštovné poloviční => čím více nakoupíte, tím více se Vám poštovné vyplatí. Např. balík nejmenší velikosti "S" vychází nejlevněji na 109 Kč, tj. 74 Kč ušetříte na poštovném, pokud nakoupíte více věcí za min 500 Kč. Více info viz bod 3. Poštovné a odeslání zboží.

ZOBRAZENÉ INZERÁTY JSOU VŽDY PLATNÉ, NENÍ NUTNO OVĚŘOVAT DOSTUPNOST. V případě závazné rezervace danou věc ihned stahuji z prodeje a inzerát pozastavuji, aby nebyl viditelný dalším zájemcům.

Pokud Vás bude cokoliv zajímat (upřesňující informace / míry / foto), neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám vyjdu vstříc.

1. ÚDAJE O ZBOŽÍ
U vystaveného zboží uvádím velikost udanou výrobcem (pokud je uvedena), případně dopíši osobní zkušenost (větší / menší než uvedeno). Na požádání (pokud si nejste správnou velikostí jistí) kdykoliv ráda přeměřím. Obuv odesílám očištěnou, v okamžitě nositelném stavu. Žádné zaschlé bahno a hlína. Taktéž oblečení ode mě nakoupíte vyprané a voňavé. Nežehlím!

2. ÚHRADA ZBOŽÍ
Pro úhradu zboží prosím použijte bezhotovostní převod na účet 199836138/0300. Po odeslání údajů k platbě čekám na připsání peněz max. 7 kal. dnů. Jestliže od Vás do té doby neobdržím ani peníze ani žádnou zprávu, objednávku stornuji a rezervované zboží uvolňuji zpět do prodeje.

3. POŠTOVNÉ a ODESLÁNÍ ZBOŽÍ
Pokud je platba v pořádku přijata, balíček odesílám nejpozději do 3 pracovních dní nebo po domluvě dříve.

BALNÉ JE VŽDY ZDARMA. Šetřím přírodu a zásilky zasílám v použitých (nezničených!) obalech.

Účtuji zvýhodněné poštovné pro objednávky nad 250 Kč a s rozměry balíku (balík vel. S o hraně do 35 cm) - účtuji 70 Kč za balík na poštu nebo 90 Kč za balík do ruky - v obou případech ušetříte 19 Kč.

V případě objednávky přesahující celkovou částku 500 Kč je poštovné poloviční, tj. pouze 35/45 Kč (na poštu / do ruky) = VAŠE VÝHODA.

Zásilky do 5 cm výšky (legínky, trička, mikina...) odesílám jako doporučené psaní za 50 Kč.

Zasílám 1x týdně též Zásilkovnou za 50 Kč za balíček do 4 kg a do rozměru 50x40x30 cm.

Individuálně cenu poštovného stanovuji u objednávek do 250 Kč, které rozměrově spadají do kategorie balíku (příklad huňatá zimní bunda, kozačky, koloběžka apod.).

Po domluvě lze také zaslat zboží levněji obyčejně (nepojištěně), pokud riziko převezme kupující.

Vyhrazuji si právo stanovit cenu poštovného individuálně, pokud se bude jednat o nestandardní zásilku nebo v jiných odůvodněných případech.

Příjemný nákup všem ;)
Zobraz celé podmínky
kytkaskalka: POZOR!!! POŠTOVNÉ OD 50 Kč!!! VŠECHNY INZERÁTY JSOU PLATNÉ - NENÍ NUTNO OVĚŘOVAT DOSTUPNOST ;)
Zobrazit hodnocení:
evincz87
24. srp 2020
Maminku chválím a vřele doporučuji. Rychla a jasná komunikace. Rychle odeslání zbozi. Satecky krasne a leginky presne podle popisu. Jsem spokojena