Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Hodonín    19     Profil uživatelky
Věci občas dávám i na bazárky a pak mnohdy nevím, co je vlastně prodáno - proto NEJDŘÍV ZKONTROLUJI, ZDA POŽADOVANOU VĚC MÁM a také kontroluji znovu stav věci - kdyby jsem zjistila nějaký problém - dávám vědět.
Nabízím buď nenošené (zakoupené, ale nehodící se), a nebo nosené oblečení po sobě či po někom z rodiny. Další inzeráty můžete najít ještě zde http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=485541.
Nosené kousky oblečení jsou zachovalé a použitelné, jinak bych je nenabízela. Pokud je na oblečení nějaký flíček či dírka, upozorňuji. Taktéž, když je oblečení již nošenější nebo pranější, tak to uvedu. Z důvodu zejména časového nedostatku a hlavně špatné, resp. nulové komunikace s kupujícími, přeměřuji věci až od hodnoty 100,- Kč.
V případě koupě hradí kupující navíc k ceně i poštovné, zašlu co nejlevněji dle ceníku české pošty do 2 dnů od úhrady zboží (záleží na zasílaném množství a velikosti zásilky).
Platbu vyžaduji předem na bankovní účet, na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám.
Samozřejmě je možný i osobní odběr.
Pokud máte o oblečení zájem - napište, že chcete oblečení rezervovat - ihned. Pokud se dotážete, zda věc mám, neznamená to rezervaci, jelikož takových maminek, které se zeptají a už se neozvou, je bohužel většina - proto prodám tomu, kdo si zažádá o rezervaci a podklady pro platbu.
Věci rezervuji, lze se dohodnout téměř na čemkoli, ale při nekomunikaci, když se kupující vyjdáří o koupi a poté se nic do 3 dnů neděje, opětovně uvolňuji k prodeji pro ostatní. Děkuji za pochopení :-)))
Na dotazy odpovím, hned jakmile budu on-line :-)
Zobraz celé podmínky
lenulineluli: z časových důvodů nepřeměřuji, řadím dle velikostí
Zobrazit hodnocení:
veni83
26. kvě 2020
Příjemná komunikace, rychlé vyřízení, děkuji a doporučuji!
wendie
7. dub 2020
Super komunikace, ochota, moc děkuji za obchůdek a doporučuji.