Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Beroun    48     Profil uživatelky
Vítám všechny nakupující.

Mám hodně různého oblečení na dětičky, případně napište, nafotím :)

Věci se snažím popsat podle pravdy, když zapomenu nějaký údaj, napište - pokud nebudu někde jinde, odepíšu do druhého dne (přeměřím, přefotím). Pokud se Vám nezdá cena, můžeme se o tom pobavit,ale opravdu se snažím věcí zbavit, takže mám spíš nižší ceny a v případě více kusů dávám i slevy. Kontaktovat mě můžete i na e-mailu: bahnikova.marketa@seznam.cz V současné době k objednávce si můžete napsat o dáreček, mám Laktil na podporu kojení (nevyužito, expirace 2020), lízátka pro těhotné, vložky do podprsenky.

Věci jsou možné osobně převzít v Komárově, Hořovicích, Berouně, nebo Rokycanech....jinak zasílám dle tarifu ČP, pokud není uvedena cena i s poštovným. S platbou jsem schopná počkat do rodičáku nebo mateřské,ale pokud nebude žádná reakce, dávám zpátky do prodeje.
Na dobírku nezasílám nic.

V případě nákupu více kusů sleva jistá, výši určuji já. Prodávám i jinde, takže se může stát, že v případě meškání - zmeškáte :)

Beru i stravenky, ale pouze některé.Jinak klasika předem na účet a pokud mi pošlete potvrzení na e-mail - odesílám balíček hned.

Doufám, že budete spokojeni a prosím o hodnocení.

Díky moc Markét , Bar a Gibon Š.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.