Starý Kolín    32     Profil uživatelky
Starý Kolín    32     Profil uživatelky
Milé maminky,

srdečně Vás vítám :) Pokud máte dotaz, chcete něco přeměřit, detailněji vyfotit, napište mi, ráda Vám odpovím. Prodávám dané věci i jinde, tak se může stát, že ačkoliv budete první zájemce, daná věc už bude poptávaná (rezervovaná) jinde.

PRAVIDLA:

Napište ke každé rezervované věci alespoň jedno písmeno, Modrý koník vše pak krásně sečte a lze rezervovat pro Vás. Rezervace pouze 3 dny - pokud se nedomluvíme jinak. Podklady k platbě Vám pošlu, jakmile mi napíšete, že je to vše. Prosím o reagování na tyto zprávy. Takže pokud od poslání podkladů nebudou do 5 dní peníze na účtu, objednávku ruším, nabízím dalšímu případnému zájemci a uděluji negativní hodnocení.

Zaplacené balíčky posílám Českou poštou, je nutné k ceně přičíst poštovné. Snažím se balit věcičky do balíčku na plocho, abyste platili za poštovné co možná nejméně. Poštovné účtuji dle tarifu České pošty:
Doporučené psaní: (max. rozměry 50 x 35 x 5 cm)
do 100gr 52 Kč
do 500g 54 Kč
do 1 kg 60 Kč
do 2 kg 70 Kč

Doporučený balík: od 1.3.2019 opět zdražení :( Ceny upřesním.

BALNÉ: NEUČTUJI :) Máte jako bonus zdarma :)

Zboží odesílám pouze doporučeně (na dobírku nezasílám nic), nejpozději další pracovní den, kdy na můj účet dorazí platba. Po předchozí domluvě je možné také osobní převzetí v Kolíně a někdy jezdím i do Kutné Hory. 1 malý kus do 500 gr váhy a 2 cm výšky mohu poslat na Vaši odpovědnost i obyčejně za 27 Kč.

Až budete balíček přebírat, zkontrolujte si, zda není obal balíčku viditelně poškozen, kdyby ano, nepřebírejte ho, sepište reklamaci s Českou poštou, jinak není možné reklamaci později uznat.

Po obdržení balíčku očekávám hodnocení nebo zprávu, tím pak považuji obchod za skončený a mažu daný inzerát. V případě jakýchkoliv nejasností, komplikací mě nejprve kontaktujte přes zprávu, vše se dá vyřešit.

Všechny věci se snažím poctivě prohlížet a jejich nedostatky Vám popsat a detailně nafotit. Může se stát, že něco při umělém světle přehlédnu, ale rozhodně to není naschvál. Poprosím Vás, pokud nebudete se zbožím spokojeni, napište mi a vše společně vyřešíme.

O VÍKENDU TU MOC NEJSEM, MÁM TAKÉ RODINU A CHCI SI JI UŽÍT :) DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Markéta
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

281 inzerátů

Aktualizováno