Praha 9    15     Profil uživatelky
Dobrý den, většina nabízených věciček je po mých dětech. Kvalita je různá, něco více nošené, něco méně, něco jsme ani unosit nestihli. Snažim se vždy popsat a vyfotit, samozřejmě zohledňuji cenu. Většina fotek je i s metrem, takže můžete porovnat velikost, u některých značek se liší.
Prodávám i na jiných bazárcích, tak se může stát, že už je věc prodaná a nestihnu zde smazat.
Věci je možné vyzvednout osobně na Praze 9 - Střížkově, kousek od metra C Střížkov/Prosek, případně cca 1x měsíčně na Litoměřicku. Po špatných zkušenostech při předávání po Praze a kvůli nedostatku času je místo pro osobní odběr jen u mě doma. Děkuji za pochopení.
Poštou posílám jen při objednání věcí nad 90,-. Poštovné počítám podle váhy dle tarifů České pošty plus si počítám cca 3 kč jako balné a manipulační poplatek (přeci jen je pro mě pohodlnější, když si pro zboží přijedete, tak prosím o pochopení tohoto "příplatku", stát na poště s dvěma malýma dětma není zrovna příjemné). Většinou tedy posílám jako doporučené psaní od 55,- nebo balíček je pak od 80,- dle váhy. Na dobírku neposílám, peníze posíláte na účet a až dojdou, tak pak odesílám. Většinou do 3 dnů po připsání peněz na účet, ale může se stát, že budu mimo Prahu, v tom případě ale píšu a omlouvám se. Nejpozději však do týdne se snažím vždy poslat. Dávám pak echo, že je balíček na cestě.
Jsem ráda, když od vás dostanu zpětnou vazbu (balíček dorazil v pořádku, věcičky se líbily...).
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

130 inzerátů

Aktualizováno