Použité zboží
Ulož - uložené 1×

Jako nové funkční tílko TU, vel. 40/42 (12-14)

Dovezené, nevyužité, perfektní projmuté, sportovní tílko na širší ramínka, ploché švy, bezva materiál 90% polyester, 10% elastan, kombinace s tmavomodrými vsadkami ze sí´ťoviny, reflexní prvek dole, dole na bocích je guma, lze nařasit, stáhnout, uvedená velikost 14,což by mělo být na vel. 42, ale myslím, že je to max. na vel. 40, měřte, d. 63, š. v průramku v klidu 46,5cm, cca v pase š. 40, dole š. 44cm
Aktualizovaný před 6 dny
5 zobrazení od 13. únor 2020
120 Kč110 Kč
Oznámení od prodejce: Vzhledem k zvýšeným cenám ČP nabízím i službu ZÁSILKOVNY
maminapaja    Pardubice
Dobrý den maminky a ostatní kupující!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím použité značkové oblečení po mé dceři a synovi, ale i po dětech sourozenců a mnohdy i od kamarádek. Jelikož toho máme hodně a dětičky to nestíhají unosit, ke všemu mají rozdílné postavy jedná se vesměs o velmi málo nošené, mnohdy jen přeprané, či úplně nové kousky.

Popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na případné nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Tím, že nejde jen o moje zboží, musím vždy nejprve ověřit, zda je daný kousek ještě volný,

Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 2 dny.

V případě, že si zboží zarezervujete a následně svůj úmysl změníte, předpokládám, že mě o tom budete neprodleně informovat, aby zboží nebylo zbytečně blokováno!!!

Upřednostňuji pouze platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku a na Slovensko po špatných zkušenostech neposílám. Obyčejně zasílám jen na výslovné přání a riziko kupujícího.

Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty, mnohdy se předem špatně přesně odhadne, ale snažím se, aby se cena zbytečně nenavyšovala, dle velikosti objednávky počítám i balné. U zakázek do 100,- Kč je mnohdy cena poštovného zvýšena ještě o 10,-Kč za balné o ostatní vícenáklady.

Zboží zasílám co nejdříve po obdržení peněz na účet. O odeslání zásilky vždy předem informuji. Variabilní symbol Vám zašlu společně s bankovními údaji, nezapomeňte uvádět.

Po obdržení zásilky očekávám, že mi napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku. Jelikož u některých kupujících nedochází ke zpětné reakci po doručení zásilky, čekám max. týden a poté odeslané zboží zcela odmazávám.

Děkujeme za objednávky a přejeme příjemný den, Pavla a spol.
Zobraz celé podmínky
Jako nové funkční tílko tu, vel. 40/42 (12-14), 40
Jako nové funkční tílko tu, vel. 40/42 (12-14), 40
Jako nové funkční tílko tu, vel. 40/42 (12-14), 40
Jako nové funkční tílko tu, vel. 40/42 (12-14), 40
Jako nové funkční tílko tu, vel. 40/42 (12-14), 40