Kočárky Concord

2 zkušenosti

Kočárky ConcordVýrobce kočárků Concord nabízí rodičům jedinečný design, funkčnost, kvalitu a neomezenou mobilitu každého typu kočárku. Kočárky jsou svými systémy skvěle přizpůsobeny jak na cestování2, tak na běžné procházky5, jsou flexibilní ve všech směrech a za každé situace.

Výrobce se vedle kočárků specializuje i na autosedačky, potřeby na doma, apod. Všechny výrobky Concord rodičům pomáhají při každodenní péči o děti a při jejich výchově.

Kočárky Concord

Kočárky Concord

Golfové kočárky

  • Neo
  • Quix
  • Wanderer

Kombinované kočárky

  • Fusion
  • Neo Mobility set
  • Neo Travel Set
  • Wanderer Mobility set
  • Wanderer Travel set

Související články

Více o kočárcích Concord na modrykonik.cz:

Použité zdroje

  1. http://de.concord.es/produkte/moving/
  2. https://web.archive.org/web/20091019104026/http://www.agssport.cz/concord
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárky Concord

Máš zkušenost s kočárky Concord?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
rozzaarka
10. kvě 2015

Concord Fusion - bezproblémové používání

Kočárek jsme vybírali poměrně dlouho, byli jsme si v obchodě zkusit různé značky a byl opravdu velký rozdíl v tom, jak se s nimi jezdí. Hlavně v drncání. U některých kočárků jsem měla pocit, že z něj při jízdě po ne úplně hladkém povrchu miminko musím vyklepat. Ve hře nám zůstali Teutonia, Inglesina a Concord, který nakonec vyhrál.

S kočárkem jsme spokojeni, u sporťáku mi vadí, že nejde otočit tak, aby miminko bylo čelem ke mně a korba není příliš prostorná, nicméně opravdu velkou korbu jsem nenašla nikde. Velká spokojenost s neoprenovou stříškou, která nepustí dovnitř vodu, když prší, jde i hodně sklopit dopředu (sporťák), když třeba fouká a miminko je třeba schovat. Dolů se dá dát slušný nákup, takže jak už jsem psala, spokojenost. :-)
0 poděkování
janasklen
5. kvě 2015

Concord Neo

Mám Concord neo a jsem naprosto spokojená. Měla jsem i fusion, ale neo je lepší- dá se jezdit po i proti směru. Skládání rychlé, snadné, lehký krásný kočárek. Zatím jsem s ním zvládla každý terén. Někdo říká, že je malý, ale pouze tak vypadá. A co se týče ,,korýtkoveho" sporťáku - super! Dcera, když jezdí v golfkách, dává nožičky na madýlko a u nea to tak prostě rovnou je. :) I v posteli člověk nespí z kopce, jak je tomu u většiny kočárků. Za mě tedy Concord Neo za jedna!!!
0 poděkování