Ako liečiť bulku v oblasti spánku?

Zodpovězené
29. kvě 2019

Dobrý deň,

môjmu synovi sa pred dovŕšením siedmeho mesiaca urobila bulka v oblasti spánku. Je umiestnená na pravej strane a má 0,6 mm.

I napriek tomu, že sme syna polohovali, radšej spáva na ľavej strane. Z vyležania to určite nebude. V tej dobe sa ani nebuchol. Boli sme aj u doktora. Chytil to a povedal, že to vážne nie je. Nevedel to však identifikovať.

Žijeme v zahraničí a neviem ako ďalej postupovať.

Aký je Váš názor?

Mali by sme bulku ukázať špecialistovi?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý den,

doporučuji udělat chlapečkovi vyšetření krevního obrazu a sono ( ultrazvuk ) oblasti pravého spánku, včetně bouličky.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová