Bulka po ječném zrnu. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
7. kvě 2021

Dobrý den,

nejsem sice dítě, ale mám podobný dotaz. Zhruba před rokem jsem měla dost velké ječné zrno na horním víčku, nikam jsem s tím nešla a asi po týdnu otok a bolest zmizela. Zůstala mi tam ale bulka a mám ji tam doteď, nebolí, ale je tam. Nevypadá to hezky a nejhorší je, že mi v místě pod bulkou nerostou řasy. Je to vidět a trápí mě to.

Poradíte mi, prosím?

Děkuji moc.

Dobrý den,

doporučuji konzultaci s očním lékařem (pakliže ke vstřebání bulky nepomohly jemné masáže a lokální léčba oční mastí).

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová