Vodnatá stolice. Koupit jiná probiotika, nebo dávat dál Smectu a Hylak?

Zodpovězené
21. čer 2020

Dobrý den,

synovi budou v srpnu 3 roky. Kojit jsem přestala v prosinci 2019. Syn nikdy neměl tuhou stolici, má ji pořád řídkou 1-2x denně. Týden synovi dávam Smectu a Hylak. Dr. mi řekla, že to nic není, jelikož ho nebolí břicho a nezvrací.
Syn je velký jedlík, sní, co vidí. Má 94 cm a 22 kilo.

Chtěla bych se zeptat, zda mám koupit jiná probiotika, nebo dávat dál Smectu a Hylak.

Děkuji

Dobrý den,

v 1-2 řídkých stolicích za den bych také problém neviděla. Dítě jiné potíže nemá, tudíž není potřeba ho ani léčit.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová