Exekuce. Je jedno, kdo dluh zaplatí?

Zodpovězené
4. srp 2022

Dobrý den,

chci se zeptat. Byla jsem zatažena do dluhové pasti kvůli jednomu člověku. Zjistila jsem, že mám kvůli tomu exekuci. Daný člověk řekl, že si nechá přepsat exekuci na sebe, protože to nebyla moje vina a není to můj dluh.

Je to takhle možné?

Je jim jedno, kdo to zaplatí nebo si musím exekuci nechat napsanou na sebe?

Děkuji

Zdravím,

pokud si myslíte, že máte exekuci neoprávněně, tak je potřeba se obrátit na advokáta. V tomto Vám bohužel nepomůžeme.

S pozdravem

Zdeněk Hromek