Dá se sehnat pevná výztuž do polstrování sporťáku 4Baby Guido?

Zodpovězené
26. únor 2019

Zdravím.

Omylem jsem vyprala polstrování půjčeného sporťáku i s tou tuhou (bohužel papírovou) výztuží. Výztuž se nedala vyndat, byla tam všitá, tak jsem myslela, že je to pratelné i s ní. Výztuž se rozpadla a já musela polstrování rozpárat a výztuž odstranit. Potřebovala bych sehnat tu výztuž, abych ji tam zase zašila. Nevíte, jestli a kde se dá sehnat? Kočárek je 4Baby Guido. Moc díky za jakoukoli radu.

Ahoj!

4Baby Guido

4baby Guido

určitě jen tak v prodeji výztuž nenajdeš. V první řadě ti do budoucna doporučím kočárky neprat - jen málo z nich oficiálně prát můžeš a obvykle je to tehdy, pokud jdou součásti snadno odejmout, případně to povoluje návod. Za druhé - jediné, co se teoreticky dá udělat (kromě koupě nového nebo bazarového stejného kočárku), je vnitřní výplň nahradit nějakou kartonovou / lepenkovou deskou, kterou vyrežeš na potřebný rozměr, vložíš a všiješ. Už jsem pár maminek viděla to tak řešit, no bude to chtít tvou či mužovu šikovnost, popřípadě obrácení se na nějaký kočárkový servis (pokud nějaký v okolí máte).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.