Easywalker Duo Plus x TFK Twin Adventure set s 1 korbou. Který je lepší?

Zodpovězené
16. led 2020

Dobrý den,

v únoru se nám narodí druhá holčička, kdy první bude 15 měsíců a uvažujeme, jaký sourozenecký kočárek pořídit.

Původně jsme chtěli sourozenecký Valco, ale hluboká korbička je opravdu zoufale malinká a kolečka nejsou nafukovací. Nyní se rozhodujeme mezi zmiňovanými kočárky - Easywalker x TFK pro dvojčata.

Můžete mi poradit, který je lepší volba?

Díky moc 😊.

Ahoj!

U obou si v první řadě uvědom velmi vysokou váhu obou kočárků. Bude to řádný náklad, a nedají se (ani jeden) předělat na jednomístný model. Takže, když ti starší odroste z kočárku, budete nuceni tento vybraný prodat. Ale s tím asi počítáte, já jen, že je to dobré říci nahlas. Jsou to těžké kočárky a ne moc skladné. Výhodou je u nich však přechod i horším terénem.
Já osobně bych z nich jednoznačně vybrala Twin Adventure 2 z důvodu, že se jedná o aktuálnější, novější model.

TFK Twin Adventure 2

I když pravděpodobně bych se, kvůli té váze, spíše dívala na Tfk Twinner Lite.

TFK Twinner Lite

Easywalker Duo Plus mně osobně přijde, že již není aktuální a překonaný jinými modely. Především stříšky a celkové provedení...

Easywalker Duo Plus

K tebou zmiňovanému Valcu - hluboká vanička je plus mínus ok, odpovídající double side-by-side kočárku s akceptovatelnou váhou. Já osobně bych pravděpodobně i tak spíše řešila něco takového, zejména se dvěma dětmi - každé ušetřené kilo se bude hodit, věř mi. A kola se dají dokoupit i nafukovací (Sport) - ano, i k double kočárku. Koukni případně i na Baby Jogger City Mini GT2 Double.

Baby Jogger City Mini Double

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.