Existuje kočárek s perfektním odpružením na špatné a lesní cesty?

Zodpovězené
29. zář 2023

Ahoj,

potřebovala bych poradit ve výběru kočárku. Hledám kočárek, který bude splňovat následující požadavky:

  • na nerovný terén, případně lesní cesty (2kombinace),
  • s perfektním odpružením, aby se dítě netřáslo - houpalo,
  • cenově do cca 24 000 Kč,
  • ocenila bych mít možnost nasadit sportovní část ve směru i proti směru jízdy,
  • dlouhá stříška na vaničce jako sluneční clonu,
  • mít možnost nastavování výšky rukojeti.

Existuje kočárek, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Zmiňuji v ní právě modely, které jsou vhodné do terénu. Připínám Ti ji sem pro inspiraci:

A připojuji ti ještě tuto, protože jsou v ní zmíněny čtyřkolové modely, které jsou vhodně i do nerovnějšího terénu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka