Existuje opěrka nohou na Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovězené
8. dub 2022

Ahoj,

koupila jsem bazarový Britax B-Motion 4. Chtěla jsem Britax B-Motion 4 Plus, ale po dvouhodinové jízdě kočárkem jsem zjistila, že to je Britax B-Motion 4

Opěrka nohou nejde do roviny, ale vzali jsme ho.

Kde koupím opěrku nohou?

Na internetu jsem nic nenašla a naší 9měsíční dceři to vadí. Ve fusaku se sklouzává z kočárku. Jinak myslím, že do terénu a pro naše procházky se psy, to bude dobrý kočárek.

A ještě hledáme kočárek - snáze skládatelný, lehčí celkově, autem do města/na nákupy, něco pěknějšího než je Britax s látkovým madlem, a hlavně pro vyšší rodiče a dlouhé dítě.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

opěrku nohou lze koupit třeba na e-shopu ma-tata.cz.

Co se týče lehčích a skladnějších kočárků, doporučuji například tyto oblíbené modely - Inglesina Maior, Cybex Eezy S+², Easywalker Jackey, Ergobaby Metro či Baby Jogger City Tour 2. Všechny mají snadné skládání, dobré jízdní vlastnosti a jsou zároveň prostorné i pro větší dítě. Koukni na ně, zda Tě nějaký z nich nezaujme 🙂.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie