Existuje sportovní kočárek do 5 000 Kč, který zvládne nerovný terén a je vhodný pro vysoké rodiče?

Zodpovězené
20. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který zvládne nerovnosti na cestě. Čili něco s odolnými kolečky (která nebudou chrastit).

Zároveň by měl být:

  • vhodný pro vysoké rodiče,
  • otočný v obou směrech,
  • polohovatelný do lehu,
  • s prodlouženou stříškou,
  • bonus by byl nosnost do více než 15 kg a cena pod 5 000 Kč.

Existuje takový kočárek?

Děkuji

Ahoj,

jako nejlepší možností mi přijde bazarový Baby Jogger City Premier. Sezení má sice korýtkové, ale je opravdu prostorné, takže se v něm vyspí pohodlně i větší dítě. Samozřejmostí je nastavitelná rukojeť do výšky 112,5 cm nebo zvýšená nosnost.

Variantou může být též Valco Baby Snap Ultra Sport, který má nafukovací kola, ale rukojeť má pevnou, její výška je 105 cm. Nastavitelnou rukojeť má model s označením "trend", tedy Valco Baby Snap Ultra Trend, ale kola má jen pěnová bez odpružení, bylo by nutné dokoupit nafukovací, a to je další investice navíc.

Napadá mě i Concord Wanderer, ale nevýhodou je jen 15 kg nosnost a rukojeť jde opět nastavit jen do výšky 105 cm.

A vyhovovat by mohly i modely Moon Resea Sport nebo Joie Versatrax.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie