Fusak Mucki do Bugaboo Cameleon 3 - nebo jaký jiný doporučujete?

Zodpovězené
28. zář 2020

Dobrý den,

jde fusak Mucki do tohoto kočárku? Případně, jaký doporučujete?

Děkuji

Ahoj,

Mucki (od Odenwalder) je takový běžný fusak, nic speciálního, ale není ani vůbec špatný. Je to univerzální model, takže do Tvého Bugaboo Cam 3 určitě vejde, a bude OK.

Bugaboo Cameleon 3

Já osobně ale mám zkušenost, že L-kový sed, zejména do korýtkové sezení (i když platí to i o sezení nekorýtkovém) je mnohem lépe pasující, méně klouže dolů a je vhodnější, a proto Ti spíše doporučím originál Bugaboo fusaky (třeba i z bazaru) - jsou velmi kvalitní a super sedí... nebo mou srdcovku Lodger Bunker (či vyšší řadu Lodger Explorer), které opravdu do korýtka vložíš perfektně. My jsme je používali i do specifického Seed Papilio, kde nám super sedly a posloužily.

Seed Papilio

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.