Bugaboo Cameleon kočárek. Zkušenosti?

barunka2020
5. zář 2021

Ahoj Holky, zvažuji koupi kočárku bugaboo camelon,budu brát z druhé ruky,nevím jestli mi vůbec sedne,poprosim o nějaký recenze,ten kdo kočarek vlastni. Případně do kolika měsícu se vám děti vlezli do hluboké korby. Děkuji

biscuit
5. zář 2021

Ahojky,
já mám starší dvojkový bugaboo cameleon a můžu říct, že to byl nejlepší kočárek, jaký jsem měla. Jsem i vysoká a nikdy mi jeho nižší korbička nevadila. Mám ho u sebe v bazárku, tak jen mrkni, abys měla lepší představu. Je to starší typ, ale koupila jsem naň ho nová přední kolečka, když se mi ta původní zdála oježděná. Když budeš mít nějaký dotaz, ráda zodpovím 🙂

evika_1105
5. zář 2021

@barunka2020 mam trojku a jsem fakt spokojena. Do sportaku sla v necelych 7 mesicich, protoze ta hluboka korba uz byla se zimnim fusakem mala. Msm k tomu origo fusak s vymenitelnou perinkou a ta zimni perova je opravfu tepla.

lucbednar
6. zář 2021

Měla jsem na dceru Cameleona a už nikdy víc... Ty malý kolečka hrozný, teď čekáme v lednu a už máme v garáži Buffalo, to má větší kola, tak se těším 👌🏻

rebe
6. zář 2021

Onohodně záleží, jaké máš představy a co od něj čekáš. Já ho pořizovala jako lehký kočárek do města a MHD, na to byl skvělý, dobře ovladatelný, stabilní, skvělý je neprůhledný a uzavíratelný koš a "háček" brzdy. Ale má i hodně záporů, špatně se v něm přebaluje, protože je nízký, neprakticky se skládá do auta a zabere celý kufr, nebrzdí se nohou, ale rukou, ...

pincola
6. zář 2021

M8m Cam 3 a je to parádní kočárek!!!!!

zelenaesmolda
6. zář 2021

@barunka2020
Mas tady poradnu a centrum recenzi.Co te vede k tomu,ze zalozis jeste diskuzi?

barunka2020
autor
7. zář 2021

@lucbednar sakraaa,já včera odrekla buffa a dnes si mám jet pro cameleon 😔

barunka2020
autor
7. zář 2021

@zelenaesmolda Jestli máš vůdčí tomu nějaký problém tak to přejdi a nečti...třeba to že tady něco takového je ani nevím,takže by bylo lepší poradit a ne kritizovat😊

zelenaesmolda
7. zář 2021

@barunka2020
a co kdyby ty sis misto zbytecneho zakladani diskuze podivala na sekce,ktere jsou pro tvuj dotaz urcene?

barunka2020
autor
7. zář 2021

@zelenaesmolda A co ti jako vadí? Pokud k příspěvku nemáš co říct tak nevím co tady okouniš,takový rýpalky jako ty mám nejradši, pokud se mi příspěvek nelíbí tak ho přeskočim..

barunka2020
autor
7. zář 2021

@zelenaesmolda možná by nebylo na škodu příště poradit že něco takového tady je a ne hned útočit...Né každý to tady ovládá tak jako ty :D

ninolleta
10. zář 2021

Kocarkova poradna tu sice je, ale co tam ta paní někdy radí, je dost k ničemu. Jinak Cameleon je fajn, Buffalo už je tank, za mě tedy nej je Fox. Ale pokud tě Cam láká, kup si ho, přinejhorším ho pak zas prodas a poridis něco jiného.