Golfky do města po Mutsy Nio. Jaký lehčí, skladný, po chodnících, trávě a po parcích byste doporučila?

Zodpovězené
20. říj 2021

Zdravím 🙂,

ráda bych se optala na golfky pro 1,5letého synka, který je poměrně veliký na svůj věk. Ještě dálky neujde, tím spíš přes zimu bude potřeba "popovézt" (dva roky bude mít v dubnu). Máme Mutsy Nio, ale mám pocit, že mu už není komfortní, navíc bych ocenila větší košík a možnost pověsit klasickou přebalovací tašku (mám větší od Pinkie) na rukojeť (u Mutsy to nelze - zasahuje do nožiček nebo v případě jízdy po směru překáží na rukojeti).

Pomýšlela jsem na Bugaboo Bee... Vejde se tam pohodlně?

Přijde mi stříška trochu vyšší oproti Mutsy Nio i sedák větší... Ráda bych, aby byl kočárek lehčí a skladný do auta, projel městské chodníky, trávu, parky...

Děkuji!

Ahoj,

Bugaboo Bee je dobrá volba. Mám skoro stejně staré dítě a sama ho používám jako druhý kočárek, právě na to popojíždění a rychlé přesuny. Každopádně si ho umím představit i jako jediný hlavní kočárek.

Bugaboo Bee 5

Osobně mám vyzkoušené, že se do něj vejde i větší tříleté dítě a pohodlně se vyspí. Zádová opěrka a sedák se dají ještě o kus vysunout, a tím prodloužit plochu sezení. Košík je nejen prostorný, ale má super umístění, že cokoliv dítě upustí pod sebe, tak spadne do něj. Už nám takhle zachránil nejednu čepici a hračku. 🙂

Umístění větší přebalovací tašky na madlo bude obecně problém u všech kočárků, pokud dítě vozíš směrem k sobě. Spíše bych uvažovala nad organizérem. Zrovna Bugaboo má organizér, který se dá přichytit za zádovou opěrku Bee, je dostatečně prostorný a nikde nepřekáží. 🙂

Další nespornou výhodu vidím v tom, že je to jeden z mála kočárků, kam si dítě vyleze a sleze samo. Městský terén zvládá obstojně, a to jak kočičí hlavy, tak i nájezdy na obrubníky. Pokud se ale rozhodneš investovat do nového Bugaboo Bee 6, tak ten má kolečka mnohem větší, kočárek je tím pádem lépe odpružený a i rozdíl v jízdě je velký.

Bugaboo Bee 6

Kočárek je jinak lehký a skládání snadné, v autě zabere opravdu minimum místa. Za zmínku stojí i bohaté příslušenství, které lze ke kočárku dokoupit, ať už to jsou barevné stříšky nebo jídelní pultík, stojan na telefon, či skejtík se sedátkem.

Pokud Tě nelimituje omezený rozpočet, šla bych určitě do nového modelu Bugaboo Bee 6. Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej se mi ozvat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie