Hledám ideální kočárek. Existuje něco jako Inglesina na podvozku Easywalker?

Zodpovězené
25. črc 2019

Dobrý den,

chtěla bych se poradit. Koupila jsem si starší kočárek Inglesina Quad XT a jsem s ním naprosto spokojená až na jednu věc. Moc bych si přála otočná přední kola, případně podvozek ještě trošku terénější. Existuje něco takového?

Koupila jsem si i Inglesina podvozek s otočnými koly (Quad Bike), ale ten je naprd. Má být SUV, ale přední kola jsou moc malá, nejsou nafukovací a nedá se použít ani do města na kočičí hlavy, natož do terénu.

Požadavky jsou: hluboká korba s polohovacími zády, sluneční clonou a větráním v boudičce; sporťák s dlouhou boudičkou, úplně do lehu, polohovací nohy, po i proti směru jízdy; přístupný a velký koš; nafukovací velká kola, přední otočná s aretací, skladný a aby nevážil tunu. Pokud bude mít i ruční brzdu, budu nejšťastnější na světě :D

Prolezla jsem všechno možné a žádný takový jsem bohužel nenašla. Cena nerozhoduje.

Moc děkuji,

Martina

Ahoj!

Všechny požadavky mně osobně přijdou ok, až tedy na jednu věc - kočárek, který by je měl všechny najednou, bude s největší pravděpodobností vážit více. Jednoduše potřebuješ větší, těžší kočárek - ty bys ale chtěla, aby byl lehčí.

Kromě ruční brzdy mně osobně přijde, že hledáš Poláka - něco jako Kinderkraft Prime 2019

Kinderkraft Prime 2019

(ještě s fajn váhou 12 kg), který ale nemá ruční brzdu (a celkově žádný z nich nemá). Možná i nepolský ABC Design Salsa 4 Air

ABC Design Salsa 4 Air

by zde také byl super volbou, ale tam také není polohování v korbičce. Ale - fakt to potřebuješ? Vždy se dá v případě refluxu použít klínový polštář, a jinak je to ve skutečnosti nepříliš zdravé používat ... pro sedící děti už pak máš sporťák ...

Emmaljunga Super Viking

je také top volba i do terénu, ale také nemá ruční brzdu, polohování korbičky, a stříška není vysloveně dlouhá - je ale hluboko sklopná. Kromě toho je fakt prostorný a dost unese.

Problém ruční brzdy vidím i při otočném sedadle - pokud tedy, tak se dívej po kočárcích značky Hartan (například Racer) - ale tam jsme zase u vysoké váhy...

Hartan Racer GTS

Starší Jané Slalom Reverse by byl také takovým, ale tedy je to už starší model ...

Jané Slalom Reverse

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.