• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Existuje čtyřkolka (s velkými koly) s ruční brzdou?

28. prosince 2010 
Chtěla bych trojkombinaci (hluboká korba, sporťák, autosedačka) s nafukovacími velkými kolečkami - ČTYŘKOLKU s ruční brdou, přehazovací rukojetí, samozřejmě polohovatelné záda i nohy, ale ať hledám sebevíc, tak na netu nic takového není!! Ruční brzdy mají jen trojkolky... A když už najdu čtyřkolku, tak má ty kolečka jen malá a nenafukovací.. Prosím o jakýkoliv typ...
26. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teutonia Mistral P :wink:
26. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
koukni se na gesllein F6, mylsím, že by se ti molhl líbit :slight_smile: www.kocarky.net,obchod duha v Pce, mají nejlépe popsané stránky, my ho máme a napostá spokojenost
26. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Quinny Freestyle starší 4XL, bezvadný i natáčecí kola, Mistral S od Teutonky- dá se jezdit i velký,mi koly vpředu, nové Be You od Teutonky (malá kola, ale dá se jezdit i velkými předu). Taky jsem hledala nový kočárek se stejnými parametry jako Quinny Freestyle 4XL, náš starší Quinny asi už dlouho nevydrží, ale dávali jsme mu 5 let celkem dost zabrat. Gessleiny mají ruční brzdu, ale ne přibržďovací a některé Hartany mají ruční přibržďovací brzdu.
28. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych hledala klasický neotáčecí čtyřkolák s nafukovacíma kolama, nejspíš bych skončila u švédské značky Emmaljunga. Nejsem si jistá, jak jsou na tom s ručníma brzdama, ale snad by je mohli ke kočárkům mít.
28. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtyřkolka s nafukovacími koly a ruční brzdou do letošního roku v nabídce Teutonie nebyla, s kolekcí 2011 přichází možnost objednání varianty Mistral P HB s koly vzor 60A. To je varianta s velkými nafukovacími koly a ruční brzdou, v minulých kolekcích sice nafukovací kola byla, ale nebylo možné je opatřit adaptéry pro ruční brzdu. Tím, že má Mistral P snímatelnou nástavbu, lze používat sportovní sedačku, hlubokou korbu i některou z kompatibilních autosedaček, tedy Römer, Maxi Cosi i Tario od Teutonie. Rukojeť kočárku je přehazovatelná, obrovskou výhodou Mistralu je to, že se nemění při přehození rukojeti ovládací síly na kočárek, dítě sedí vždy v těžišti kočárku. Opěrka zad je polohovatelná, opěrka nohou je také polhovatelná, sice pouze ve dvou polohách, ale většině dětí to naprosto stačí.
28. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gesslein F4. Jen nemá hlubokou korbu, ale vložnou tašku. Je to ale mnohem lepší, když ti mimčo usne a chceš jít domů, tak jednoduše vezmeš spícího broučka v tašce a odneseš. A navíc jsou v ceně nejen velký kola, ale i přední otočný kolečka
28. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek