Hluboký kočárek: odpružený a skladný (po zklamání z trojkombinace, sporťák mám od Joie). Jaký?

Zodpovězené
12. led 2021

Ahoj,

prosím o radu. U prvního miminka jsem se s prvním (trojkombinačním) kočárkem opravdu spálila, a tak bych si teď ráda nechala poradit.

Sháním cenově dostupný kočárek, stačí mi hluboká korba (sporťák mi zůstal Litetrax 4Air). Chci, aby byl alespoň trochu odpružený pro terén typu lehká polní či lesní cesta, štěrk,... a aby se dobře skládal do auta.

Pokud by na něj šla nacvaknout sedačka, byl by to už jen příjemný bonus.

Díky, že tu jsi pro nás! 🙂

Ahoj!

Odpružený na lehký terén (štěrk je ale pro kočárek pravdu říci těžký terén), to nejde moc se skladností ruka v ruce. Počítej s kompromisy - pro to, ale i pro nedostatek výběru čistě hlubokých kočárků. Možná zvážení dvojkombinace, i když sporťák z ní využiješ jenom na začátku (jestli vůbec) bude nakonec nutností.

To by mohl být kupř. Joie Versatrax,

Joie Versatrax

nebo něco 2v1 - jako Diono Quantum

Diono Quantum

či Kinderkraft XMoov - no ten moc na skládání do auta není (ale za to je dostupný a fajn odpružený).

Kinderkraft XMoov

A nebo pak koukej na ty modely, kde je dostupný podvozek plus volitelné nástavby. Tam je to kupř. Cam Dinamico Up nebo značka Mutsy má dostupné podvozky + nástavby. Jen toto zase nejsou tak moc terénní kočárky.

Cam Dinamico Up

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.