Jaká je kompatibilita Joolz Day s Joolz Geo?

Zodpovězené
9. zář 2022

Ahoj,

mám šanci koupit za velmi výhodnou cenu vajíčko na můj kočárek Joolz Geo, ale paní prodává vajíčko z Joolz Day.

Bude vajíčko s adaptéry pasovat na můj kočárek?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla značku autosedačky. Takto Ti mohu odpovědět jen částečně.

Adaptér na kočárek Joolz Geo je kompatibilní s Joolz Geo2. Není určen pro kočárek Joolz Day2/Day3, ani Day.
Je kompatibilní s autosedačkami značek: Cybex Aton Q, Kiddy Evolution Pro, Kiddy Evolution pro 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa.

Adaptér na kočárek Joolz Day není kompatibilní s modely Day2, Day3 ani Day+.
Je kompatibilní s autosedačkami značek: Maxi-Cosi Cabrio (fix), Maxi-Cosi Pebble, Maxi-Cosi Pebble Plus, Cybex Aton, Cybex Aton 4, Cybex Cloud Q, Cybex Aton Q, Cybex Cloud Z, Aton M BeSafe iZi Go, Kiddy Evolution Pro, Kiddy Evolution Pro 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa.

Adaptéry na kočárek Joolz Day již nelze koupit. Ale pro Tebe je podstatná informace, že na Tvůj kočárek sedět nebudou.

A druhou důležitou informací je, že na Geo pasují různé adaptéry k různým autosedačkám. To můžeš vidět i na přiložených fotkách. Takže nezáleží jen od značky kočárku, ale také od značky autosedačky, které chceš spárovat.

Pokud budeš potřebovat další informace ke kompatibilitě konkrétních značek a typů vajíček (autosedaček) k Tvému kočárku, tak bude lepší, když se přímo obrátíš na naši - Poradnu o autosedačkách.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka