Jakou náhradu za Britax B-Motion 4 plus?

Zodpovězené
7. dub 2022

Dobrý den,

co byste mi prosím Vás doporučila za kočárek, aby byl jako Britax B-Motion 4 plus, když už se nevyrábí?

Popřípadě nějaký terénní větší kočár pro 4měsíčního.

Děkuji

Kateřina

Ahoj,

pokud chceš více terénní kočárek, tak doporučuji Baby Jogger City Mini GT2, sama ho mám a jsem s ním velmi spokojená. Patří k nejprostornějším kočárkům na trhu - má dlouhou jak ložnou plochu, tak i zádovou opěrku, takže se v kočárku vyspí pohodlně i větší dítě a nebude mít hlavu ve stříšce, jak to bývá u spoustu kočárků. Kola má gumová a dobře odpružená. Ve výbavě mu chybí madlo, které doporučuji přikoupit.

Dále doporučuji i Joie Mytrax, který je Britaxu velmi podobný a je též velmi prostorný. Zadní kola má nafukovací, takže si poradí také dobře s terénem.

A z těch levnějších doporučuji i Petite&Mars Street+ Air, rozměry sezení má o něco menší, ale i přesto je plně dostačující. Kola má všechna nafukovací a s hmotností jsou na tom s Mytrax na stejno (mají necelých 12 kg).

U všech kočárků najdeš nastavitelnou rukojeť, dlouhou stříšku s náhledovým okénkem, prostorný nákupní košík, polohování zad i nohou do úplného lehu a lehké ovládání i skládání.

Já osobně doporučuji nejvíce právě Baby Jogger City Mini GT2, z uvedených kočárků má nejlehčí hmotnost, největší rozměry a i nejlepší jízdní vlastnosti.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie