Jaký fusak do hluboké korby Cybex Priam 2018?

Zodpovězené
21. pro 2022

Ahoj,

máme kočárek Cybex Priam 2018. Přemýšlím nad fusakem Petite&Mars fusak 4v1 Comfy Forever Black.

Vejde se do hluboké korby kočárku?

Je vhodný i do sportovního kočárku?

Můžeš poradit něco jiného?

Děkuji

Ahoj,

do kočárku Cybex Priam 3 v pohodě dáš jakýkoli fusak. Je však důležité si spíše rozmyslet, jestli chceš rostoucí fusak. Ten potom přemístíš do sportovní části.

Na trhu je neskutečné množství možností, které se liší tloušťkou, materiálem či barvou. Kup si tenhle, tak to Ti neřeknu. Každá z nás má jiný vkus.

Připnu Ti sem pár otázek, ve kterých jsem zmiňovala různé fusaky:

Určitě mezi nimi najdeš i ten pravý pro Tvůj kočárek. Pokud si nejsi jistá koupí fusaku z internetu, tak si jdi fusak vyzkoušet přímo do prodejny. Tam si ho můžeš vyzkoušet a buď přímo jej přímo koupit nebo potom koupit z internetu. Na fotce je v hluboké korbě kočárku fusak Cottonmoosse.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka