Jaký je rozdíl mezi kočárkem ABC Design Salsa 4 a ABC Design Viper 4 2017?

Zodpovězené
22. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek ABC Design Salsa 4 a ABC Design Viper 4 2017.

Který je lepší?

Který z nich by sis koupila ty?

Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Chci, aby byla hlavně sportovní část prostorná. Stokke Trailz Classic a Jane Crosswalk jsou velmi maličké.

Děkuji

Ahoj,

já jsem rozhodně pro ABC Design Salsa 4. Tento model má však pěnová kola, takže je vhodný spíše do města a nenáročný povrch. Pokud budeš vyrážet do terénu, tak doporučuji verzi s nafukovacími koly, a to Abc Design Salsa 4 Air. Jedná se o lehčí, skladnější model oproti Viper. Navíc má i o dost prostornější sportovní část s vyšší nosností. Sama jsem měla tento kočárek ve výběru u nejmladšího syna a velmi ráda ho doporučuji. Hmotnost má 14,5 kg a velmi dobře se s ním manipuluje, ovládání zvládneš jednou rukou.

ABC Design Viper 4 2017 je více terénnější kočárek, hmotnost má skoro 16,5 kg a je to na něm znát, především na ovladatelnosti kočárku, která je těžší.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie