Jaký lehký otočný sportovní kočárek?

Zodpovězené
13. kvě 2022

Ahoj,

hledám otočný sportovní kočárek, který bude zároveň alespoň trošku lehčí, skládatelný (směrem dovnitř), snadno ovladatelný a zvládne alespoň lehký terén.

Mám Britax B-Motion 4 Plus, ale ten se nedá otočit. Dcerka mě pak nevidí a moc se zlobí. Jinak je super.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Moon Resea Sport, patří k těm lehčím kočárkům (10 kg) a oceníš u něj snadné skládání, lehké ovládání, dobré jízdní vlastnosti i krásný design a příjemnou cenu.

Stejnou hmotnost má i Britax Strider M.

A vyhovovat by mohl i Joie Versatrax, ale má už přes 11 kg.

Pokud bys chtěla ještě něco lehčího, tak mě napadá Valco Baby Snap Ultra Trend, ke kterému se dají dokoupit nafukovací kola. Patří k nejlehčím otočným kočárkům a je též dostatečně prostorný.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie