Jaký levný sportovní kočárek na spaní na balkon?

Zodpovězené
21. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek na balkon na spaní pro 8 měsíčně miminko. Teď máme hluboký, ale syn si sedá a bojím se, že vypadne. Je pro mě důležité, aby byl chráněn a nebyl příliš otevřený. Syn spí na balkoně i v dešti, tak musí mít úplný leh a prodlouženou stříšku proti slunci. A optimální by bylo, aby byl co nejlevnější, protože bude jen na balkon.

Existuje kočárek s velmi velkou korbičkou, kde lze dítě připoutat?

Děkuji

Ahoj,

hluboký kočárek bych už nekupovala, i kdyby byla korbička prostorná, tak by to bylo jen chvilkové řešení.

Zaměřila bych se na bazarové kočárky s prostornou ložnou plochou. Takový je například Britax B-Motion 4 Plus, Petite&Mars Street+, Babystyle Oyster Zero nebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade.

Všechny modely mají prodlužovací stříšku, úplný leh s polohováním nohou a starší modely se dají sehnat za velmi dobrou cenu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie