Jaký sportovní kočárek pro 5měsíční miminko?

Zodpovězené
29. čer 2022

Ahoj,

mám 5měsíční 70 cm a 8 kg vážící miminko, které nechce být v hluboké korbě. A to mám Bugaboo Cameleon 3. Ve sportovní korýtkové části je ještě zapadlé.

Proto bych asi, dokud nesedí sama, ráda koupila klidně i bazarový nějaký sportovní kočárek.

Požadavky:

  • měl by být alespoň trošku odpružený,
  • aby nehrkal na prvním obrubníku,
  • s dlouhou stříškou,
  • nekorýtkový,
  • aby šel do úplného lehu,
  • skladný do Fabie.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji vyzkoušet ještě vyrovnávací klínek, například X-Lander X-Rest. Korýtkové sezení krásně vyplní a miminko tak bude mít mnohem větší pohodlí.

Pokud bys chtěla přece jen nový kočárek, tak doporučuji určitě Babystyle Oyster Zero, Cybex Eezy S+² či starší model Bugaboo Bee 5.

Kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie