Jaký sportovní kočárek vybrat pro 18měsíčního (prostorný), s polohovací rukojetí, do 6 tisíc?

Zodpovězené
14. dub 2020

Zdravím!

Chtěla bych se s Vámi poradit o výběru sportovního kočárku pro syna. Na trhu je tolik značek, že se v tom neuvěřitelně plácám 🙂. Nyní máme dvojkombinaci Espiro Next Avenue, která postačovala, jen syn nám jaksi vyrostl ze sporťáku, lezou mu nohy ven 🙂 Je mu 18 měsíců a měří 81 cm.

Proto bych ráda pořídila nějaký nový sporťák, ideálně trošku odpružený (nafukovací kola?). Jezdíme spíše po městě, parku, do obchodu, občas výlet do přírody. Jsem vysoká, takže se hodí polohovatelná rukojeť, určitě možnost dát do lehu na spaní. Aby aspoň ten rok/rok a půl vydržel.

Cenové rozmezi: do cca 6000 Kč, klidně i bazarový.

Předem moc díky za nějaký tip!

Ahoj!

Z bazarových bych poradila takové lepší modely - určitě bych se dívala na značku Baby Jogger (Baby Jogger City Elite je opravdu skvělá a extrémně prostorná, top volba), dále Gesslein S4 Air, TFK Dot 2... A Petite&Mars Street s nafukovacími koly Air by také byl ok.

Baby Jogger City Elite

Gesslein S4 Air+

TFK Dot 2

Petite&Mars Street

Na zvážení určitě je i ultra prostorný Britax B-Motion 3 Plus (bez stříšky i kolem 6 tis., možná stojí za to podívat se i na ten, a samotnou stříšku možná najdeš levně někde bazarově).

Britax B-Motion 3 Plus

Levné a relativně schopné + prostorné jsou i modely značky Lionel, ale tam počítej s kompromisy, zejména v provedení, kvalitě.

Zmíním i Joie Mytrax, Espiro Sonic Air.

Joie Mytrax

Espiro Sonic Air

Méně terénní, ale schopný se zdá být i Petite & Mars Royal.

Petite&Mars Royal

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.