Je Cybex Balios S Lux dobrý sportovní kočárek?

Zodpovězené
13. bře 2022

Ahoj,

hledám ideální kočárek. Máme Moon Nuova 2020 a naprosto mi nevyhovuje. Je těžký.

Mé požadavky:

  • lehký,
  • otočný,
  • polohovatelný,
  • do úplného lehu,
  • do 9 000 Kč.

Splňuje Cybex Balios S Lux mé požadavky?

Je i jiný kočárek, který umíš doporučit?

Děkuji

Ahoj,

ano, Cybex Balios S Lux splňuje všechny Tvé požadavky. Je to velmi oblíbený a často kupovaný kočárek, takže věřím, že i Ty s ním budeš spokojená🙂. Jediná nevýhoda je ve větší hmotnosti (11,2 kg), ale za to nabízí větší rozměry sedáku, dlouhou prodlužovací stříšku, kvalitní gumová kola s odpružením, nastavitelnou rukojeť a celkově lehkou manipulaci i skládání.
Přečti si kdyžtak tuto recenzi od mojí kolegyně, která kočárek důkladně testovala.

Dále mě napadá Moon Resea Sport, který je ještě o něco málo levnější a lehčí (10,2 kg). Jedná se též o povedený kočárek s krásným designem, jednoduše se skládá a je opravdu velmi kompaktní.

Nebo elegantní Nuna Triv. Hmotnost má též lehčí - 8,8 kg a nabízí nastavitelné odpružení kol.

A jako poslední zmíním Zopa Move, který má 10kg hmotnost a mohl by Tě také zaujmout.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie