Je lepší kočárek Kinderkraft Grande nebo Joie Mytrax?

Zodpovězené
30. bře 2022

Ahoj,

dcerka má momentálně 21 měsíců, zatím měla sportovní část z trojkombinace Roan Emma.

Chci něco, co bude lehčí a lepší na manipulaci a ovládání. Bydlím na vesnici a často chodím do přírody. Chci kočárek, který zvládne i náročnější terén (polní cesta, tráva). Nechci do toho však už moc investovat, protože kdo ví, jak dlouho mi v něm dcerka ještě vydrží. Chci něco, co je i skladnější do auta, ať jde do úplného lehu, sedu. Kočárek musí být pohodlný, aby si v něm pohodlně i pospala a samozřejmě, ať je odpružený a má střešní okénko, abych na ni viděla.

Na internetu jsem našla z druhé ruky Kinderkraft Grande a Joie Mytrax. Kinderkraft Grande se mi líbí více designově, jen si tam nejsem jistá těmi kolečky, jestli budou opravdu tak vhodné do terénu.

Jsem vysoká 178 cm, dcerka je drobnější a má kolem 10 kg.

Který z těchto mnou vybraných kočárků je lepší?

Děkuji

Ahoj,

kvalitnější je určitě kočárek Joie Mytrax a zároveň je pro Tebe i vhodnější volbou, vzhledem k Tvým požadavkům. Má větší rozměry i pro větší dítě, které se v kočárku pohodlně vyspí. Zadní kola má nafukovací a přední gumová čili bezúdržbová, s terénem si tak poradí velmi dobře. Rukojeť je teleskopická, takže si můžeš kočárek pohodlně přizpůsobit své výšce. Jedinou nevýhodou je vyšší hmotnost (12 kg).

Dále doporučuji Petite&Mars Street+ Air, který má všechna kola nafukovací a mohl by Tě zaujmout i vzhledově. Stejně jako Mytrax, má vyšší nosnost, dlouhou stříšku, prostorný nákupní košík, lehké ovládání i skládání a potěší Tě jejich nižší cena.

Kočárek Kinderkraft Grande nedoporučuji hlavně z důvodu nižší nosnosti (15 kg), menšímu odpružení a pěnovým kolům, která jsou vhodná spíše do městského a nenáročného terénu.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie