Je Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3 dostupný celý v černé barvě?

Zodpovězené
29. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3.

Je dostupný celý v černé barvě i s konstrukcí a sportovní částí?

Děkuji

Ahoj,

velmi dobrá volba kočárku, ale bohužel, v této barevné variantě už dostupný není. Zkusila bych se podívat ještě po bazarech, nebo zvolit jinou barevnou variantu.

Pokud trváš na černém kočárku, tak doporučuji kouknout ještě na Mamas&Papas Ocarro. Oproti XT 3 je těžší, ale za to lépe odpružený.

Kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie