Je možné používat polohovatelné vajíčko Cybex na kočárek Stokke Trailz?

Zodpovězené
18. kvě 2022

Ahoj,

mám kočárek Stokke Trailz.

Je možné pomocí adapterů používat Cybex polohovatelné vajíčko na kočárek Stokke Trailz Classic a Stokke Trailz Terrain?

Děkuji

Ahoj,

ano, je to možné. Jen bývá problém u některých modelů Cloud při poloze do lehu, kdy je přední část vajíčka (tam kde je hlavička dítěte) v mírném záklonu. Chce to určitě vyzkoušet osobně.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie