Je pro vysoké lidi lepší Bugaboo Fox nebo Stokke Trailz Terrain?

Zodpovězené
5. dub 2022

Ahoj,

rozhodujeme se mezi Bugaboo Fox, Bugaboo Cameleon a Stokke Trailz Terrain. Oba máme cca 186 cm a chtěli bychom dvojkombinaci kočárku s korýtkovým sezením, kde můžeme dát i skejt pro staršího sourozence. Terén je město, příroda, ale spíše lesní cesty.

Co nám doporučujete?

Děkuji

Ahoj,

pro vysoké lidi moc nedoporučuji Bugaboo Cameleon, ačkoliv má nastavitelnou rukojeť, tak nástavby má položené nízko. Navíc je to spíše městský model, jeho přední kolečka do jakéhokoliv terénu nejsou vůbec vhodná.

Já osobně bych šla spíše do Bugaboo Fox, hlavně z důvodu nižší hmotnosti, snadnějšího ovládání a i lepší celkové manipulace. Sportovní sezení má více prostornější než Trailz a potěší Tě i extra prodlužovací stříška nebo velké množství doplňků, které má Bugaboo opravdu "vymazlené", ať už to jsou barevné stříšky, podložky, jídelní pultík či skejtík se sedátkem pro staršího sourozence.

Použité zboží
Od 13000 Kč

Stokke Trailz Terrain je super terénní kočárek a má velmi dobré jízdní vlastnosti, ale manipulace s ním je těžší a zabere i dost místa po složení. Takže záleží, čemu dáváš větší přednost, zda lepším jízdním vlastnostem, nebo nižší hmotnosti a lepší ovladatelnosti.

Použité zboží
Od 6000 Kč

Dobrou alternativou je i předchůdce Foxe, a to Bugaboo Buffalo, který má též dobré jízdní vlastnosti a seženeš ho za velmi příznivou cenu.

Použité zboží
Od 12999 Kč

Jelikož řešíš bazarovou koupi, tak tím více se přikláním k Bugaboo Fox, na který lze sehnat bez problémů náhradní díly. Bugaboo má navíc velmi dobrý servis jak v ČR, tak i na SK.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂


Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie