Joolz Day 1 vs. Day 2. Budou sedět potahy na hlubokou korbu Day 1 z Day dvojky?

Zodpovězené
28. zář 2020

Dobrý den,

mám otázečku ohledně potahů hluboké korby Joolz Day 1.

Budou na ní sedět potahy z Joolz Day 2, nebo jsou řešeny jinak?

Děkuji,
Lucie.

Ahoj!

Oficiálně ne, potahy na nástavby (a tedy i korbu) Joolz Day 2 a Day 3 jsou kompatibilní jenom s těmito dvěma modely, a proto Ti nedoporučuju to zkoušet. I kdybys to tam narvala, nebude to optimální.

Joolz Day2

Joolz Day3

Takže odpověď je ne, na Joolz Day Ti textilie z dvojky správně sedět nebudou, jsou tam rozdíly.

Joolz Day

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.