Kde koupím nafukovací kola na kočárek Tako Natalie?

Zodpovězené
4. črc 2023

Ahoj,

potřebovala bych nafukovací kola na kočárek Tako Natalie. Teď mám na kočárku kola Futuro, ale nejsou vhodná do terénu. Musím sehnat nafukovací.

Doma mám druhý model od Tako (Exceptional), ale kola se nedají nasadit na Natalie. Objednala jsem i univerzální kola, ale také nejsou kompatibilní s kočárkem. Osu mám kratší na Natalie, tak teď nevím co mám dělat.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

je mi to líto, ale nepomohu Ti.

Model Tako Natalie se již dlouho nevyrábí (cca 10 let), takže koupit na něj nová originální kola je téměř nemožné.

Zkus se s Tvým problémem obrátit přímo na výrobce. Je možné, že Ti pomůže.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka