Kde koupím náhradní kola na Mamas&Papas Urbo?

Zodpovězené
21. bře 2022

Ahoj,

hledám náhradní kolečka na Mamas&Papas Urbo. Prošla jsem všechny e-shopy. Kočárek je v super stavu, jen ta kola jsou totálně sjetá a prostě se ho nechci vzdát.

Kde koupím náhradní kola?

Jezdí už téměř po kovovém rámu. Miminko je ještě malé a minimálně rok bude ještě v kočárku.

Děkuji

Ahoj,

zkus kontaktovat oficiálního distributora či servis. Myslím si, že nebude problém dát na něj kola z Mamas&Papas Urbo 2.

Držím palce, ať se podaří! Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie